Univerzita Palackého Olomouc

L@byrint
Internetová laboratoř pro všechny mladé chemiky

Poslední aktualizace:

MŠMT - národní program výzkumu

ÚVODNÍ INFORMACE aneb PRAVIDLA HRY SOUTĚŽE
L@byrint  –  5. ROČNÍK

AKTUÁLNÍ INFORMACE!

Řešení 2. kola zasílejte do 17. 6. 2011 na adresu labyrint@upol.cz. Do finále, které se bude konat 27. 6. 2011 postupují pouze nejlepší z Vás. O tom, že postupujete, budete informování emailem.

AKTUÁLNÍ INFORMACE!

Vítáme vás na stránkách L@byrint, který nabízí všem žákům základních škol a studentům středních škol zábavnou populárně-vědeckou soutěž a také možnost vstoupit mezi mladé vědce, badatele.
Co na těchto stránkách najdete?
     Kolektiv autorů pro vás připravil internetovou laboratoř pod názvem , ve které můžete soutěžit, řešit chemické a přírodovědné úlohy, kvízy, křížovky a hlavolamy. Soutěží se dobrovolně především zábavnou formou, bez nudy, spíše pro radost.
5. ročník soutěže je tady, tak s chutí do toho!
     5. ročník soutěže L@byrint je určen jako v předcházejících letech pro všechny studenty základních škol, nižších stupňů gymnázií (prima až kvarta včetně) - verze 11 a také pro všechny studenty středních škol - verze 12, a hlavně pro ty z vás, kteří si rádi zasoutěžíte, kteří se chcete seznámit s novými známými, kamarády, které baví hrát si třebas i s vědou.
Jak se zúčastnit soutěže?
     Na konci této stránky najdete dva odkazy pod nadpisem 5. ročník chemické internetově – korespondenční soutěže L@byrint, které vám otevřou cestu ke hře s jednou z nejkrásnějších přírodních věd – chemií. Pokud jste si pozorně přečetli předchozí odstavec (Pátý ročník soutěže je tady, tak s chutí do toho!), jistě rychle pochopíte, na který odkaz kliknout (dle vašeho věku). Poslední formalitou, která vás čeká ještě před vlastním „hraním si s chemií“ bude vyplnění velmi krátkého dotazníku, který nám slouží pouze k detailnějšímu vyhodnocení celé soutěže. Děkujeme vám všem za správné vyplnění a odeslání. Správné vyplnění dotazníku nám velmi pomůže při organizaci závěrečných kol soutěží, děkujeme.
     Nyní na vás čekají 4 snad zajímavé hry v každé věkové kategorii. Záleží pouze na vás, které z nich budete řešit. Každá úloha má daný počet bodů a jak již víte do finále postupují pouze ti nejlepší. To znamená ti, kteří mají největší počet bodů. Čím více vyřešených úloh, tím větší pravděpodobnost účasti ve finálovém kole. Termín pro zaslání řešení je 4. 4. 2011:
  1. v elektronické podobě (do subjektu prosím uvádějte vaše celé jméno a verzi, ve které soutěžíte, např.: Pavel Marek - verze 11) na e-mail: labyrint@upol.cz
  2. v dopise klasickou poštou na adresu:
    Doc. RNDr. Marta Klečková, CSc,
    Katedra anorganické chemie,
    17. listopadu 1192/12,
    771 46 Olomouc
Kontaktní adresa
     Pokud potřebujete ještě více informací:
telefone-mail
Doc. RNDr. Marta Klečková, CSc585 634 430marta.kleckova@upol.cz
Mgr. Martina Vašíčkovámvasickova@centrum.cz

5. ročník chemické internetově – korespondenční soutěže Labyrint 2010/2011

1. kolo:  přihláška

Verze 11

Verze 12

Verze 21

Verze 22